#1 2007-11-30 16:46:13

AbdulekPL

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 11
Punktów :   

O nas!!

Mieszkam w Rawie mam 17 lat ostatnio gram bardzo duzo w kala:)
Lubie exspic
Czasem na moje konto wbijaja sie moi mlodsi bracia Arek i Bartek
Arek ma 14 a Bartek 13 Lat
Słucham techno i Hip-Hopu


Mam rycka na 58lvl i w jednym dniu zaliczylem nim 5 dedow to chyba moj rekord.

A nakoniec pozdro dla naszej gildi

Offline

 

#2 2007-12-06 16:51:17

Zapor

Nubas:D

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas!!

Witam .
Jestem z Poznania.
Mam 25 lat . Od kiedy zainstalowalem gre Kal-Online nie gram juz w inna gre tego typu od prawie 2 lat ).
Troche sie wkrecilem bo nie ma takiego typu gra jak ta . (Wojny , Duele , zawsze mozna pogadac z kims znajomym jak sie nie chce Expic ).
Na moim konice nikt nie gra oprocz mnie ;p
Slucham tylko dobrej muzy typu House , Techno , Hip -Hop , Black Music
Mam postac na 67 lvl-u Vagabonda ;D    Mecze juz ten 68 lvl ok 6 miechow bo zrobilem sobie troszke przerwy od kala jak kazdy co gra juz sporo czasu robi sobie przerwe , poniewaz gra pochlania duzo czasu
Mozna powiedziec Kraj Wirtualny ;p wciaga jak cholera
Wiec uwarzajcie zeby pamietac tez o Real zyciu ( typu nauka , szkola , dziewczyny , kumple  itd mozna wymieniac )
Pozdrawiam wszystkich tych co mnie lubia i nie nawidza

Offline

 

#3 2007-12-12 21:20:42

SnowGhostPL

Nubas:D

994864
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: O nas!!

Siemka :]
Ja rowniez jestem z Poznania
Mam 18 lat i chodze do 3 klasy LO.
W wolnym czasie gram w kalonline, oraz inne fajne gierki ;]
Po za tym treniuje BJJ (Brazulijskie Jiu Jitsu);P
Moja przygode z kalonline zapoczatkowalem u naszego wspolnego kolegi gvd :] to wlasnie u niego po raz pierwszy ujzalem ta wspaniala gierke z pocztku twierdzilem ze jest glupia poniewaz wszystko jest po angielsku i trudno sie w tym wszystkim polapac ale po glebszym namysle stwierdzilem ze tak jest z kazda gra wiec postanowilem zagrac i stalo sie zaczolem grac ryckiem (GHOSTPL) ktorego rozwinolem do 30 lv i usunolem xD po czym pokazalem ta gre koledze TIGERPL i zaczelismy od nowa ;] znowu wybralem rycka (GHOSTPL) i rozwinolem go do 34 lv i zrezygnowalem z gry poniewaz kolega TIGERPL troszke odstawil mnie z lv i znudzilo mi sie ;] po dluzszym czasie brakowalo mi kalonline i postanowile zacza od poczatku ale teraz wybralem archa i oto jest wspanialy SnowGhostPL ;] z poczatku chcialem isc do MoragTong ale ze gvd zalatwil mi wejscie do "wspanialego" xD Phantom Legion to nie nalezalo odmawiac mam nadzieje ze bedziemy sie wszystcy wspolnie wspaniale bawic ;]
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez SnowGhostPL (2007-12-12 21:35:58)


Cukierek albo psikus ;D

Offline

 

#4 2007-12-26 20:23:38

seba78

Nubas:D

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas!!

Siemano.Mam na imie Sebastian lat 29 pracuje mam rodzine w kala gram sam EA mieszkam w Grudziadzu pozdro dla All:P

Offline

 

#5 2008-02-16 08:58:41

Pieter220

Ziomal

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: O nas!!

Hiho!
Mam na imię Michał mieszkasz koło Krakowa Mam 15 Lat, W Kala Gram Od 3 Lat (Miałem kilka postaci;pp)
Na Koncie gram sam Mam 50 Lvl Vagabounda;) Lubie zaiwerać nowe znajomości:)
Lubie pomagać,rozmawiać z ludzmi:) Cieszę się , że mogłem dojsc do tak wspaniałej gildii jak PhantomLegion:) Lubie sluchać ostrej muzy typu : Rock mój ulubiony zespół to
][_,  ][  //\\//  ][K  ][  //\\//      ][P  //-\\  ][R  ][K    !!
Pozdro

Ostatnio edytowany przez Pieter220 (2008-02-17 12:05:26)


<<<< PhantomLegion >>>>       
____________________________
Bo Tu Nie Ma CzasU na SpaniE !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerzuzlowy2010.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl www.sanitarka.pun.pl www.asg-mcz.pun.pl www.srk.pun.pl